Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • VVSK2016

Uzņemšana 2021./2022. m.g.

Mācību virzieni vidusskolā

Mācību virzieni 10.klasē

"Latvijas skolas soma" pasākumi aprīlī un maijā

afiša skolas soma21

VUGD konkurss “Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?”

     2020.gada rudenī Talsu, Dundagas, Mērsragavugd 1 un Rojas novadu 5.klašu skolēnu komandas tika aicinātas piedalīties VUGD Kurzemes reģiona brigādes un Talsu novada Izglītības pārvaldes rīkotajā konkursā “Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?” Konkursa  fināla pasākumā klātienē, diemžēl,  tikties nav iespējams, tādēļ 12. martā konkursa organizētāju sarūpētās balvas VUGD inspektore Dace Legzdiņa nogādāja skolā un pasniedza 5.kl. audzinātājai Baibai Graudiņai.
     Talsu novada pašvaldība un Talsu novada Izglītības pārvalde pateicas ikvienai komandai par drosmi piedalīties un ieguldīto darbu!

Programmas “Skolas soma” aktivitātes 1.semestrī

      Programmas "Skolas soma" mērķis ir nodrošināt katramskolas soma
skolēnam iespēju apmeklēt norises, kas dod iespēju iepazīt
Latvijas mākslas un kultūras norises, tai skaitā izzināt Latvijas
valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības. Latvijas
kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes,
vēsturisko mantojumu un radošās industrijas, un kas saistītas ar
mācību un audzināšanas darba saturu.
      2020./2021. gada 1, semestrī programmas "Skolas soma"
ietvaros skolēniem tika dota iespēja piedalīties trīs aktivitātēs.
      18. septembrī 5., 6., 8., 9. kl. skolēniem notika izglītojoša spēle "Muzikālais loto", kuras laikā skolēniem tika uzdotas dažādas muzikālās mīklas. To atminējumos bija gan latviešu tautasdziesmas, gan latviešu komponistu skaņdarbi, gan pasaules mūzikas pērles.
      29. septembrī sākumskolas skolēniem bija iespēja vērot smilšu kino izrādi "Sprīdītis" pēc A. Brigaderes motīviem. Izrādē ar stāstījuma, mūzikas un mākslas palīdzību tika parādīti un uzzīmēti visi Sprīdīša lielākie un brīnumainākie piedzīvojumi, savu Laimes zemi meklējot. To visu parādīja, izstāstīja un uzzīmēja smiltīs visu skatītāju acu priekšā māksliniece Guna Miķelsone un mūziķis Arvīds Keiņs.
      11. decembrī 5.-12.kl. skolēniem notika LKA docentes Zanes Daudziņas vadītā tiešsaistes nodarbība "Vārda un mākslas spēks", kura veicināja izpratni par kultūras daudzveidību un izpausmēm. Tās laikā skolēni tika iepazīstināti ar publiskās uzstāšanās mākslas pamatprincipiem un praktiskiem vingrinājumiem, kurus var izmantot balss tehnikas, kustību, žestu un mīmikas valodas attīstīšanai, lai veiksmīgāk varētu uzstāties publikas priekšā.

skolas somas logo

1 lapa no 4

© Valdemārpils vidusskola